Τελέσαμε σήμερα την Ακολουθία του Μεγάλου Αποδείπνου της Αγίας & Μεγάλης Τεσσαρακοστής,κάθε απόγευμα θα κάνουμε την ακολουθία του αποδείπνου, δυστυχώς κεκλεισμένων των Θυρών εσείς όμως θα μπορείτε να το παρακολουθήσετε μέσω του facabook στις 6μ.μ .
![](https://inagiospolykarpos.gr/wp-content/uploads/2020/03/5.jpg)
Τελέσαμε σήμερα την Ακολουθία του Μεγάλου Αποδείπνου της Αγίας & Μεγάλης Τεσσαρακοστής,κάθε απόγευμα θα κάνουμε την ακολουθία του αποδείπνου, δυστυχώς κεκλεισμένων των Θυρών εσείς όμως θα μπορείτε να το παρακολουθήσετε μέσω του facabook στις 6μ.μ .