Σήμερα το απόγευμα στις 7.00μ.μ στον Ιερό ναό μας θα τελέσουμε την παράκληση προς τιμήν του Αγίου Στυλιανού&στο τέλος θα διαβάσουμε και την ειδική ευχή για τον Κορωνο Ιό ,η ακολουθία θα μεταδοθεί από το διαδίκτυο
![](https://inagiospolykarpos.gr/wp-content/uploads/2020/11/thimiato-proseuxi-660x372.jpg)
Σήμερα το απόγευμα στις 7.00μ.μ στον Ιερό ναό μας θα τελέσουμε την παράκληση προς τιμήν του Αγίου Στυλιανού&στο τέλος θα διαβάσουμε και την ειδική ευχή για τον Κορωνο Ιό ,η ακολουθία θα μεταδοθεί από το διαδίκτυο